poniedziałek, 8 maja 2017

Kolejny sukces

4 maja br. tuż po powrocie z Warszawy dziewczęta i chłopcy z Zespołu Szkół w Wojborzu wystartowali w mistrzostwach powiatu w 4-boju lekkoatletycznym. Na bieżniach, rzutniach i skoczniach na obiekcie Słupiec-Nowa Ruda uczniowie nasi spisali się znakomicie. Chłopcy zajęli V miejsce na 13 biorących udział zespołów, a dziewczyny zajęły III miejsce i zdobyły brązowe medale.
Nie było czasu odpoczywać gdyż w dniu 5 maja br. na boisku w Ścinawce Średniej rozegrany został strefowy turniej dziewcząt w ramach ogólnopolskich igrzysk "Piłkarska Kadra Czeka". Dziewczyny nasze spisały się znakomicie. Pokonały wszystkich rywali i zdobyły I miejsce kwalifikując się do zawodów wojewódzkich, które zostaną rozegrane 20 maja w Kamiennej Górze.
Sportowcom naszym życzymy odpoczynku po przebytym maratonie imprez sportowych.