niedziela, 29 listopada 2015

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOJBORZU ZDOMINOWAŁ ROZGRYWKI POWIATU KŁODZKIEGO O PUCHAR TYMBARKU

W dniu 10.11.2015 na Stadionie OSiR w Kłodzku odbyły się rozgrywki powiatu kłodzkiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o „Puchar Tymbarku”. W tym roku dzieci zostały podzielone na 6 grup rozgrywkowych, 3 kategorie dziewcząt i 3 kategorie chłopców. Zespół Szkół w Wojborzu jako jedyna szkoła z powiatu kłodzkiego wystawiła w rozgrywkach wszystkie 6 drużyn, gdzie 5 z nich wygrało rozgrywki i awansowało do turnieju wojewódzkiego w Świdnicy, a jedna zajęła II miejsce.
Mamy nadzieję, iż z 5 drużyn jakie wystąpią w rozgrywkach wojewódzkich w kwietniu 2016 roku uda się choć jednej awansować do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie sie w maju na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak widać piłka nożna a szczególnie w wykonaniu dziewcząt staje sie wiodącą dyscypliną Zespołu Szkół w Wojborzu.